Załącznik do zarządzenia Nr 29/ 2009
Wójta Gminy Ostrów Wielkopolski
z dnia 13 maja 2009 r.
WYKAZ SKŁADÓW OSOBOWYCH
obwodowych komisji wyborczych powołanych
do wykonania na obszarze Gminy Ostrów Wielkopolski
zadań w wyborach posłów do Parlamentu Europejskiego
zarządzonych na 7 czerwca 2009 r.
1 . Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1 z siedzibą w Daniszynie
1/ Mogiełka Jadwiga |
- |
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe |
2/ Dudek Elżbieta Maria |
- |
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej |
3/ Gawron Maciej Bogusław |
- |
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Libertas |
4/ Smółka Jan |
- |
zgłoszony przez Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy |
5/ Cholewa Katarzyna |
- |
zgłoszony przez Koalicyjny Komitet Wyborczy Porozumienie dla Przyszłości CentroLewica (PD+SDPL+Zieloni 2004) |
6/ Sikora Zdzisław Wojciech |
- |
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Prawica Rzeczypospolitej |
7/ Włosik Jolanta Maria |
- |
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP |
8/ Słomiańska Justyna Agnieszka |
- |
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość |
9/Dudek Małgorzata Antonina |
- |
wskazany przez Wójta |
2 . Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2 z siedzibą w Lamkach
1/ Lis Anna |
- |
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe |
2/ Dzierla Anna Jadwiga |
- |
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej |
3/ Biesiada Łukasz Jerzy |
- |
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Libertas |
4/ Kaźmierczak Jan |
- |
zgłoszony przez Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy |
5/ Pawłowska Aleksandra Barbara |
- |
zgłoszony przez Koalicyjny Komitet Wyborczy Porozumienie dla Przyszłości CentroLewica (PD+SDPL+Zieloni 2004) |
6/ Jany Dominika |
- |
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Prawica Rzeczypospolitej |
7/ Michalak Urszula Stefania |
- |
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP |
8/ Szczepaniak Wanda Józefa |
- |
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość |
9/Konrad Małgorzata |
- |
wskazany przez Wójta |
3 . Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 3 z siedzibą w Gorzycach Wielkich
1/ Serbakowska Martyna Anna |
- |
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe |
2/ Kempczyński Janusz Stanisław |
- |
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Libertas |
3/ Larek Sylwia Maria |
- |
zgłoszony przez Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy |
4/ Płóciennik Marlena Katarzyna |
- |
zgłoszony przez Koalicyjny Komitet Wyborczy Porozumienie dla Przyszłości CentroLewica (PD+SDPL+Zieloni 2004) |
5/ Musiała Marzena Magdalena |
- |
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Prawica Rzeczypospolitej |
6/ Szymkowiak Agata Magdalena |
- |
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej |
7/ Michalak Joanna |
- |
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP |
8/ Pabich Roksana Maria |
- |
zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY UNIA POLITYKI REALNEJ |
9/Hądzel Wojciech |
- |
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość |
10/Krzyślak Jadwiga |
- |
wskazany przez Wójta |
4 . Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 4 z siedzibą w Topoli Małej
1/ Czuba Tomasz Marek |
- |
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe |
2/ Kryjom Andrzej Zdzisław |
- |
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej |
3/ Gozdek Bernadeta Teresa |
- |
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Libertas |
4/ Lubońska Alina |
- |
zgłoszony przez Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy |
5/ Cierpka Natalia Marta |
- |
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Prawica Rzeczypospolitej |
6/ Janiak Anna Natalia |
- |
zgłoszony przez Koalicyjny Komitet Wyborczy Porozumienie dla Przyszłości CentroLewica (PD+SDPL+Zieloni 2004) |
7/ Paterek Sylwia Agnieszka |
- |
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP |
8/ Krakowski Mateusz |
- |
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość |
9/Boduch Marzena Agnieszka |
- |
zgłoszony przez Koalicyjny Komitet Wyborczy Naprzód Polsko - Piast |
10/Bąk Grażyna Maria |
- |
wskazany przez Wójta |
5 . Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 5 z siedzibą w Wysocku Wielkim
1/ Gorzelana Mirosława |
- |
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe |
2/ Błaszczyk Iwona Monika |
- |
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej |
3/ Łęcki Maciej Marek |
- |
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Libertas |
4/ Knychała Mieczysław Stanisław |
- |
zgłoszony przez Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy |
5/ Więcek Kamil Marek |
- |
zgłoszony przez Koalicyjny Komitet Wyborczy Porozumienie dla Przyszłości CentroLewica (PD+SDPL+Zieloni 2004) |
6/ Szulc Adrianna Katarzyna |
- |
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Prawica Rzeczypospolitej |
7/ Szypuła Tomasz Cezary |
- |
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP |
8/ Płóciennik Maria |
- |
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość |
9/Wiecha Natalia Weronika |
- |
zgłoszony przez Koalicyjny Komitet Wyborczy Naprzód Polsko - Piast |
10/Wawrzyniak Alicja |
- |
wskazany przez Wójta |
6 . Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 6 z siedzibą w Wtórku
1/ Ryfa Ryszard |
- |
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe |
2/ Wiśniewska Renata Helena |
- |
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej |
3/ Woźniczak Katarzyna Anna |
- |
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Libertas |
4/ Baurycza Władysław |
- |
zgłoszony przez Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy |
5/ Więcek Elżbieta |
- |
zgłoszony przez Koalicyjny Komitet Wyborczy Porozumienie dla Przyszłości CentroLewica (PD+SDPL+Zieloni 2004) |
6/ Światły Szymon Janusz |
- |
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Prawica Rzeczypospolitej |
7/ Kryjom Mateusz |
- |
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP |
8/ Pacholczyk Marta Katarzyna |
- |
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość |
9/Szymczak Kazimiera |
- |
zgłoszony przez Koalicyjny Komitet Wyborczy Naprzód Polsko - Piast |
10/Niemczyk Jan Zbigniew |
- |
wskazany przez Wójta |
7 . Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 7 z siedzibą w Franklinowie
1/ Krawczyk Mateusz |
- |
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe |
2/ Leja Jan |
- |
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej |
3/ Sudolski Wacław Marian |
- |
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Libertas |
4/ Matysiak Ewa Maria |
- |
zgłoszony przez Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy |
5/ Płóciennik Martyna Maria |
- |
zgłoszony przez Koalicyjny Komitet Wyborczy Porozumienie dla Przyszłości CentroLewica (PD+SDPL+Zieloni 2004) |
6/ Szczepaniak Ewelina Maria |
- |
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Prawica Rzeczypospolitej |
7/ Nowicki Paweł Józef |
- |
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP |
8/ Czerwiński Ireneusz Czesław |
- |
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość |
9/Ćwiklak Danuta |
- |
wskazany przez Wójta |
8 . Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 8 z siedzibą w Lewkowie
1/ Działoszek Kazimierz |
- |
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe |
2/ Adamczak Tadeusz Bolesław |
- |
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej |
3/ Babral Joanna Maria |
- |
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Libertas |
4/ Siudzińska Danuta |
- |
zgłoszony przez Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy |
5/ Szkudlarek Maria |
- |
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Prawica Rzeczypospolitej |
6/ Mocarski Paweł Stanisław |
- |
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP |
7/ Grądzielewska Lilia Mieczysława |
- |
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość |
8/ Grzegorowska Lidia Maria |
- |
zgłoszony przez Koalicyjny Komitet Wyborczy Porozumienie dla Przyszłości CentroLewica (PD+SDPL+Zieloni 2004) |
9/Piaskowski Jacek |
- |
wskazany przez Wójta |
9 . Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 9 z siedzibą w Szczurach
1/ Szczepaniak Mariola |
- |
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe |
2/ Nowicka Wanda Maria |
- |
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Libertas |
3/ Jaźwiec Zdzisław Józef |
- |
zgłoszony przez Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy |
4/ Kowalewicz Marian |
- |
zgłoszony przez Koalicyjny Komitet Wyborczy Porozumienie dla Przyszłości CentroLewica (PD+SDPL+Zieloni 2004) |
5/ Kasprzak Kamila |
- |
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Prawica Rzeczypospolitej |
6/ Szymkowiak Danuta |
- |
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej |
7/ Remisz Anna |
- |
zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY UNIA POLITYKI REALNEJ |
8/ Chlasta Anna Marta |
- |
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość |
9/Jaszczyk Bernadetta |
- |
wskazany przez Wójta |
10 . Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 10 z siedzibą w Biniewie
1/ Kołeczko Mateusz Remigiusz |
- |
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe |
2/ Orłowski Łukasz Karol |
- |
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej |
3/ Kudła Maria Bogumiła |
- |
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Libertas |
4/ Stasiak Ryszard |
- |
zgłoszony przez Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy |
5/ Kowalewicz Daniel Łukasz |
- |
zgłoszony przez Koalicyjny Komitet Wyborczy Porozumienie dla Przyszłości CentroLewica (PD+SDPL+Zieloni 2004) |
6/ Chmielarz Marcin Jakub |
- |
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Prawica Rzeczypospolitej |
7/ Paterek Ireneusz Józef |
- |
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP |
8/ Słomiańska Honorata Maria |
- |
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość |
9/Mikołajczyk Elżbieta |
- |
wskazany przez Wójta |
11 . Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 11 z siedzibą w Sobótce
1/ Rażniewski Zenon |
- |
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe |
2/ Adamczak Aleksandra Magdalena |
- |
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej |
3/ Kurkiewicz Mariola Urszula |
- |
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Libertas |
4/ Orłowski Marian |
- |
zgłoszony przez Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy |
5/ Bartoszek Tomasz Jan |
- |
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość |
6/ Tomczak Arkadiusz |
- |
zgłoszony przez Koalicyjny Komitet Wyborczy Porozumienie dla Przyszłości CentroLewica (PD+SDPL+Zieloni 2004) |
7/ Solarczyk Grażyna Zofia |
- |
wskazany przez Wójta |
12 . Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 12 z siedzibą w Czekanowie
1/ Walkowski Piotr |
- |
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe |
2/ Wawrzyniak Katarzyna |
- |
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej |
3/ Połczyńska Iwona |
- |
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Libertas |
4/ Śliwka Marek Stanisław |
- |
zgłoszony przez Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy |
5/ Jurek Barbara |
- |
zgłoszony przez Koalicyjny Komitet Wyborczy Porozumienie dla Przyszłości CentroLewica (PD+SDPL+Zieloni 2004) |
6/ Szkudlarek Piotr Zbigniew |
- |
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Prawica Rzeczypospolitej |
7/ Pieczewski Szymon Feliks |
- |
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość |
8/ Jedryszczak Irena |
- |
wskazany przez Wójta |
13 . Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 13 z siedzibą w Łąkocinach
1/ Małuszek Katarzyna |
- |
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe |
2/ Błaszczyk Jan Szczepan |
- |
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej |
3/ Maleszka Urszula Maria |
- |
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Libertas |
4/ Janas Tadeusz Marian |
- |
zgłoszony przez Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy |
5/ Wawrzyniak Violetta Maria |
- |
zgłoszony przez Koalicyjny Komitet Wyborczy Porozumienie dla Przyszłości CentroLewica (PD+SDPL+Zieloni 2004) |
6/ Hubert Agnieszka |
- |
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Prawica Rzeczypospolitej |
7/ Włosik Adam Szymon |
- |
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP |
8/ Zybała Przemysław |
- |
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość |
9/Sroka Renata |
- |
wskazany przez Wójta |
- wytworzenie informacji: KL
- wprowadzenie informacji do podstrony BIP: Karol Lubieniecki (20/05/2009 09:26:48)
- zaakceptowanie treści informacji: Karol Lubieniecki (20/05/2009 09:26:48)
- ostatnią zmianę treści wiadomości: Karol Lubieniecki (20/05/2009 09:26:48)